کد خبر : 201878
تاریخ انتشار : چهارشنبه 23 شهریور 1401 - 16:33

دانلود زیرنویس فیلم Three Thousand Years of Longing 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Three Thousand Years of Longing 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Three Thousand Years of Longing 2022 سه هزار سال حسرت یک فیلم درام رمانتیک فانتزی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی جورج میلر با بازی تیلدا سوینتون و ادریس البا است. میلر فیلمنامه را با آگوستا گور نوشت و با اقتباس از داستان کوتاه «جین در چشم بلبل» در سال ۱۹۹۴ اثر A.

دانلود زیرنویس فیلم Three Thousand Years of Longing 2022 سه هزار سال حسرت یک فیلم درام رمانتیک فانتزی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی جورج میلر با بازی تیلدا سوینتون و ادریس البا است. میلر فیلمنامه را با آگوستا گور نوشت و با اقتباس از داستان کوتاه «جین در چشم بلبل» در سال ۱۹۹۴ اثر A. S. Byatt. البا نقش یک جن را بازی می کند که توسط یک پروفسور (سوینتون) آزاد می شود و زندگی خود را برای او بازگو می کند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Three Thousand Years of Longing 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Three Thousand Years of Longing 2022 آلیتیا بنی یک محقق بریتانیایی تنها است که گهگاه از توهمات عجیب موجودات اهریمنی رنج می برد. در طول سفر به استانبول، آلیتیا یک بطری عتیقه خریداری می کند و به طور تصادفی یک جین را که در آن به دام افتاده بود رها می کند. جین پیشنهاد می کند که سه آرزو را به آلیتیا برآورده کند، تا زمانی که هر یک واقعاً آرزوی قلبی او باشد، اما آلیتیا استدلال می کند که آرزو کردن یک اشتباه است و جن را متهم به فریبکاری می کند. در پاسخ به اتهام او، جین سه داستان از گذشته خود و چگونگی گیر افتادن او در بطری را برای او تعریف می کند.

جین داستان ملکه سبا، پسر عموی و معشوقه‌اش را روایت می‌کند که توسط پادشاه سلیمان جلب می‌شود، او جین را در یک بطری زندانی می‌کند تا سبا را برای خود نگه دارد. داستان دوم جین به گولتن، کنیز جوانی در کاخ سلیمان باشکوه می‌پردازد. پس از یافتن شیشه شیر، گلتن آرزو می کند که مصطفی، پسر سلیمان، عاشق او شود و متعاقباً آرزو می کند فرزندش را به دنیا بیاورد. با این حال، مصطفی توسط پدر پارانوئید خود به قتل می رسد و باعث می شود که گولتن شیشه مخفی جن را پشت سر بگذارد و فرار کند. علی‌رغم تلاش‌های جین برای تعقیب و نجات او، گلتن باردار نیز به دستور سلیمان کشته می‌شود قبل از اینکه بتواند آرزوی نهایی خود را انجام دهد.

جین بیش از ۱۰۰ سال در کاخ سرگردان است، به دلیل پنهان بودن بطری، نامرئی و نامحسوس. در همین حال، بطری توسط شاهزادگان جوان مراد چهارم و ابراهیم تقریباً پیدا می شود، اما آنها نمی توانند با موفقیت بطری را کشف کنند. سال‌ها بعد، مراد چهارم وارد جنگ می‌شود، جایی که تبدیل به حاکمی شرور و بی‌رحم می‌شود و بعداً بر اثر اعتیاد به الکل می‌میرد. ابراهیم سلطان جدید می شود و برای صیغه های شهوت انگیز فتیش ایجاد می کند. مورد علاقه او در میان آنها، Sugar Lump، به طور تصادفی بطری را پس می گیرد، در آن زمان جن به او ظاهر می شود و ناامیدانه از او التماس می کند که یک آرزو کند. شوگر لومپ، ترسیده و گیج، آرزو می کند که جن به بطری اش برگردد و بطری را به دریا بیندازند.

در آخرین داستان جین، او از زفیر، همسر جوان یک تاجر ترک می گوید که پس از بازیابی بطری در اواسط قرن نوزدهم، به او هدیه داده می شود. زفیر ابتدا آرزوی دانشی دارد که جنیان آن را در قالب ادبیات اعطا می کنند و بعداً جهان را مانند جنیان درک می کنند. علیرغم علاقه فزاینده جین به زفیر و این واقعیت که او اکنون فرزندش را باردار است، حضور او و دانش جدیدش به طور فزاینده ای شلوغ می شود. جین پیشنهاد می کند که هر زمان که او بخواهد در بطری او اقامت کند، اما هنگامی که او بازگشت به بطری را آغاز می کند، زفیر آرزو می کند فراموش کند که او هرگز با جین ملاقات کرده است و او را بار دیگر زندانی و ناشناس می گذارد. داستان پایانی جین، آلیتیا را به جایی می برد که او آرزو می کند جین و خودش عاشق شوند.

زیرنویس فیلم Three Thousand Years of Longing 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Three Thousand Years of Longing 2022 در اکتبر ۲۰۱۸ اعلام شد که جورج میلر تلاش کارگردانی بعدی خود را تنظیم کرده است که به عنوان “حماسی در وسعت” توصیف شده و انتظار می رود فیلمبرداری آن در سال ۲۰۱۹ آغاز شود. ادریس البا و تیلدا سوینتون در همان ماه به عنوان اعضای بازیگر معرفی شدند. این فیلم بر اساس داستان کوتاه A. S. Byatt “Djinn in the Nightingale’s Eye” ساخته شده است.

در مصاحبه ای در جولای ۲۰۱۹، میلر گفت که پیش تولید در اواخر سال ۲۰۱۹ آغاز می شود و فیلمبرداری در ۲ مارس ۲۰۲۰ بین استرالیا، ترکیه و بریتانیا آغاز می شود. فیلمبرداری به دلیل همه‌گیری COVID-19 به تعویق افتاد و در نوامبر ۲۰۲۰ در استرالیا آغاز شد.

زیرنویس فیلم Three Thousand Years of Longing 2022 - بلو سابتایتل

در ماه مه ۲۰۲۰، Metro-Goldwyn-Mayer (از طریق United Artists Releasing) حقوق پخش فیلم در آمریکای شمالی را به دست آورد و Metropolitan Filmexport و Sunac Culture به ترتیب توزیع در فرانسه و چین را بر عهده داشتند.[ رودشو اینترتینمنت توزیع استرالیا را بر عهده داشت، در حالی که توزیع کنندگان فیلم سرگرمی توزیع در بریتانیا را بر عهده داشتند.

این فیلم برای اولین بار در جشنواره فیلم کن ۲۰۲۲ در ۲۰ مه ۲۰۲۲ به نمایش درآمد، جایی که با تشویق های ایستاده شش دقیقه ای روبرو شد  یک فعال معترض به خشونت جنسی که توسط سربازان روسی در اوکراین انجام شده بود، در اولین نمایش ظاهر شد و در حالی که فریاد می زد قبل از اینکه توسط نیروهای امنیتی کن حذف شود، برهنه شد. اولین تریلر فیلم نیز در آن روز منتشر شد.

از ۱۳ سپتامبر ۲۰۲۲، سه هزار سال حسرت ۷.۶ میلیون دلار در ایالات متحده و کانادا، و ۲.۷ میلیون دلار در سایر مناطق، به مجموع ۱۰.۳ میلیون دلار در سراسر جهان فروش داشته است.

در ایالات متحده و کانادا، در کنار دعوت و شکستن منتشر شد. این فیلم در روز اول ۱.۴ میلیون دلار درآمد داشت و در آخر هفته افتتاحیه خود با ۲.۹ میلیون دلار از ۲۴۳۶ سینما به نمایش درآمد. ورایتی آن را “نتیجه وحشتناکی برای فیلمی که در هزاران سینما در سراسر کشور اکران می شود” خواند و خاطرنشان کرد که این یکی از بزرگترین بمب های باکس آفیس سال ۲۰۲۲ خواهد بود و کارشناسان این صنعت فقدان بازاریابی و استراتژی اکران گسترده را مقصر می دانند.  TheWrap، در حالی که عملکرد ضعیف خود در باکس آفیس را تصدیق می کند، خاطرنشان کرد که این فیلم همچنان می تواند پس از پخش جریانی برای MGM سودآور باشد، زیرا این شرکت تنها ۶ میلیون دلار برای حقوق توزیع داخلی هزینه کرده است. در آخر هفته دوم، فیلم ۱.۵ میلیون دلار (و در مجموع ۱.۹ میلیون دلار در چهار روز روز کارگر) به دست آورد، ۴۷.۱ درصد کاهش یافت و سیزدهم شد.

زیرنویس Three Thousand Years of Longing 2022 - بلو سابتایتل

در وب‌سایت جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes، ۷۱ درصد از ۲۲۱ منتقد، با میانگین امتیاز ۶.۵/۱۰ مثبت هستند. اجماع منتقدان این وب‌سایت می‌گوید: «اگرچه داستان آن به اندازه شگفتی‌های بصری آن تأثیرگذار نیست، سخت است که جاه‌طلبی محض سه هزار سال حسرت را تحسین نکنیم.»  متاکریتیک، که از میانگین وزنی استفاده می‌کند، به فیلم امتیازی اختصاص داد. از ۶۰ از ۱۰۰، بر اساس ۵۲ منتقد، نشان دهنده “بررسی های مختلط یا متوسط” تماشاگرانی که توسط CinemaScore نظرسنجی کردند به فیلم نمره متوسط “B” در مقیاس A+ تا F دادند.

پیتر دبروژ از ورایتی می‌گوید: «این روزها، تماشاگران آنقدر در مورد ترفندهایی که یک فیلمساز در اختیار دارد می‌دانند که بزرگ‌ترین دستاورد فیلم این است که تخیل ما را تحت تأثیر قرار می‌دهد (یا شاید این اختلال نقص توجه ما است که به طرز بی‌رحمانه‌ای مدیریت می‌شود) و آن را برای بخش بهتری از دو ساعت، ما را به چالش می‌کشد تا اتفاقات بعدی را پیش‌بینی کنیم.»

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

رپورتاژ آگهی جذاب

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح