کد خبر : 203240
تاریخ انتشار : شنبه 23 مهر 1401 - 19:45

دانلود زیرنویس فیلم Shin Ultraman 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Shin Ultraman 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Shin Ultraman 2022 یک فیلم ابرقهرمانی ژاپنی کایجو به کارگردانی شینجی هیگوچی و نویسندگی، تهیه‌کنندگی و تدوین آناکی است که در سال ۲۰۲۲ منتشر شد. بازسازی فیلم Ultraman ، این فیلم محصول مشترک توهو استودیو و Cine Bazar است و توسط Tsuburaya Productions، Toho Co., Ltd.، و Khara, Inc.  ارائه شده است.

دانلود زیرنویس فیلم Shin Ultraman 2022 یک فیلم ابرقهرمانی ژاپنی کایجو به کارگردانی شینجی هیگوچی و نویسندگی، تهیه‌کنندگی و تدوین آناکی است که در سال ۲۰۲۲ منتشر شد. بازسازی فیلم Ultraman ، این فیلم محصول مشترک توهو استودیو و Cine Bazar است و توسط Tsuburaya Productions، Toho Co., Ltd.، و Khara, Inc.  ارائه شده است. این سی و هفتمین فیلم از مجموعه Ultraman و دومین راه‌اندازی مجدد از مجموعه‌های توکوساتسو است که توسط آنو و هیگوچی پس از شین گودزیلا اقتباس شده و شین کامن رایدر در سال ۲۰۲۳ دنبال می‌شود. تاکومی سایتو، ماسامی ناگاساوا، هیدتوشی نیشیجیما، دایکی آریوکا و آکاری هیامی در این فیلم به همراه آنو و بن فورویا در نقش اولترامن بازی می‌کنند. در این فیلم، یک موجود فرازمینی هنگام مبارزه با یک هیولای غول پیکر به طور تصادفی مردی را می کشد و ظاهر و جایگاه او را به خود می گیرد.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Shin Ultraman 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Shin Ultraman 2022 در تابستان ۲۰۱۷، Anno وظیفه نوشتن پیشنهادی برای سه گانه تولیدات Ultraman توسط تاکایوکی تسوکاگوشی، رئیس آینده Tsuburaya Productions را بر عهده گرفت. یک سال پس از تکمیل طرح سه گانه در ۱۷ ژانویه ۲۰۱۸، آنو اولین پیش نویس فیلمنامه شین اولترامن را در ۵ فوریه ۲۰۱۹ نوشت. با این حال، حضور او در این فیلم تا پایان فیلم Evangelion: 3.0+1.0 به تعویق افتاد. سه بار روزگاری. تسوبورایا پروداکشنز رسما اعلام کرد که تولید فیلم در اول آگوست ۲۰۱۹ آغاز شده است. تصویربرداری اصلی در پاییز ۲۰۱۹ در استان ایباراکی، هیراتسوکا و یوکوهاما در استان کاناگاوا، کوفو و مینوبو در استان یاماناشی، و ایچیهارا در استان چیبا در نوامبر انجام شد و به پایان رسید. . پس از تولید به دلیل همه‌گیری COVID-19 کند شد و در نتیجه ویرایش آن تقریباً دو سال و نیم طول کشید.

دانلود زیرنویس فیلم شین اولترامن ۲۰۲۲ پس از به تعویق افتادن تاریخ اکران اوایل تابستان ۲۰۲۱ به دلیل همه‌گیری COVID-19، Shin Ultraman در ۱۳ مه ۲۰۲۲ در ژاپن اکران شد و نقدهای متفاوتی داشت و ۴.۳۸ میلیارد ین (۳۱.۲ میلیون دلار) در باکس آفیس ژاپن فروخت. پس از اکران، این فیلم به پردرآمدترین فیلم لایو اکشن ژاپنی در سال ۲۰۲۲ تبدیل شد تا اینکه Kingdom II: Harukanaru Daichi e  و همچنین موفق‌ترین فیلم تجاری در فرنچایز Ultraman، پیشی گرفتن از فیلم Superior در سال ۲۰۰۸ شد. برادران اولترامن ۸ شرکت Tsuburaya Productions Shin Ultra Fight را راه‌اندازی کرد، یک مینی‌سریال وب اسپین‌آف که شامل فیلم‌های استوک فیلم و همچنین فیلم‌های کاملاً جدید در ۱۴ مه ۲۰۲۲ است. Shin Ultraman در بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم Fantasia در ۲۱ ژوئیه ۲۰۲۲ در آمریکای شمالی نمایش داده شد. و دو روز بعد در آمریکا در بیست و یکمین جشنواره فیلم آسیایی نیویورک. در حالی که منتقدان عموماً جاه طلبی، جلوه های بصری و سکانس های اکشن فیلم را تحسین می کردند، برخی احساس می کردند که این فیلم نسبت به فیلم قبلی خود پست تر است.

پس از تهاجم چندین گونه حیات غول پیکر طبقه بندی شده به عنوان “گونه های S-Class”، دولت ژاپن پروتکل سرکوب گونه های S-Class را برای از بین بردن تهدیدهای بیشتر ایجاد کرد. مدت کوتاهی پس از آن، SSSP به حمله کایجو نرونگا به هاتسوکایچی می پردازد، زمانی که یک غول نقره ای فرازمینی به نام “اولترامن” ظاهر می شود که نرونگا را شکست داده و بشریت را نجات می دهد، با این حال، او به طور ناخواسته عضو SSSP، شینجی کامیناگا را در طول نبرد خود با کایجو می کشد. او متعاقباً ظاهر و مکان کامیناگا را می گیرد و جسد واقعی کامیناگا را در جنگلی که در آن مرده است رها می کند. اولترامن در قالب Kaminaga سپس با هیروکو آسامی تحلیلگر SSSP دوستی می کند، اما او از سرنوشت اصلی Kaminaga بی خبر است.

زیرنویس فیلم Shin Ultraman 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Shin Ultraman 2022 کایجو گابورا در حومه ژاپن ظاهر می شود و به یک نیروگاه هسته ای حمله می کند. برای جلوگیری از آسیب رادیواکتیو کایجو، اولترامن آن را می کشد و با جسد رادیواکتیو خود پرواز می کند. اندکی پس از آن، ضراب خود را نشان می دهد و ادعا می کند که دولت با او قرارداد صلح امضا کرده است، اما SSSP متوجه می شود که او به دنبال تسخیر زمین است. ضراب، کامیناگا را می رباید و خود را جانشین اولترامن می کند تا شهرت او را تضعیف کند و وجهه عمومی او را خراب کند. ویدئوهای این رویدادها در فضای مجازی منتشر می شود و هویت مخفی کامیناگا را فاش می کند. کامیناگا ناخواسته دستگاه “کپسول بتا” خود را ترک کرد، که به او اجازه می دهد تا با آسامی به اولترامن تبدیل شود و او را به کشف هویت واقعی خود سوق دهد. آسامی کامیناگا را از دست ضراب آزاد می کند اما توسط خود ضراب اسیر می شود. کامیناگا تبدیل به اولترامن می شود، آسامی را نجات می دهد، لباس مبدل ضراب را فاش می کند و بیگانه را با “اولترا اسلش” به دو نیم می کند.

برای اینکه به بشریت نشان دهد که می تواند مانند اولترامن غول پیکر شود، آسامی توسط بیگانه مفیلاس ربوده شده و به یک غول تبدیل می شود. مفیلاس او را به اندازه اصلی خود برمی گرداند و حسن نیت خود را نشان می دهد و شیئی را به بشریت هدیه می دهد که مانند کپسول بتا عمل می کند. مفیلاس با اولترامن ملاقات می کند تا در مورد همزیستی صحبت کند، اما دومی پس از اطلاع از این که ماشین مفیلاس می تواند DNA بشریت را تغییر داده و آنها را به هیولا تبدیل کند، از بین می رود. او همچنین به اولترامن فاش می کند که دولت او را برای وابستگی امضا کرده است و نگرانی او برای بشریت را به سخره می گیرد.

زیرنویس فیلم شین اولترامن ۲۰۲۲ در یک کارخانه خالی از سکنه جمع می شود و تصمیم می گیرد که سیستم بتا Mefilas را بگیرد. اولترامن از رایحه آسامی استفاده می کند، به دلیل غول پیکر شدن زودتر، برای ردیابی امضای انرژی مفیلاس. او مفیلاس را در جلسه ای با مقامات دولتی پیدا می کند و سیستم بتا او را می رباید و آن را به داخل هواپیمای SSSP می اندازد. یک مفیلاس عصبانی برای مبارزه با اولترامن به شکل واقعی خود تبدیل می شود. مافوق اولترامن، زوفی، ظاهر می شود و مفیلاس را مجبور می کند از ترس زمین را فراری دهد.

اولترامن از جسد کامیناگا در جنگل بازدید می کند تا فکر کند. زوفی به اولترامن می گوید که باید به خاطر به اشتراک گذاشتن نیروی زندگی خود با یک انسان محاکمه شود زیرا چنین عملی بر اساس قانون پادگان فضایی ممنوع است. Zōffy سلاح نهایی کشتار جمعی، Zetton را برای از بین بردن بشریت به کار می گیرد، و معتقد است که اگر آنها بتوانند به غول تبدیل شوند، تهدیدی خواهند بود. Kaminaga اطلاعاتی را برای SSSP در مورد چگونگی نابود کردن Zetton در صورت زنده ماندن باقی می گذارد.

زیرنویس Shin Ultraman 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس شین اولترامن ۲۰۲۲ توپخانه زتون اولترامن را شکست می دهد و با یک گلوله آتشین به او ضربه می زند که او را به زمین می فرستد و به شکل انسانی خود باز می گردد. از آنجایی که زتون از حملات قدرتمندی برای مقابله با Ultraman استفاده کرد، بیش از حد گرم می شود و باید قبل از شارژ مجدد خنک شود و به SSSP زمان می دهد تا اطلاعات باقی مانده از Kaminaga را مطالعه کند. بعداً، آنها کامیناگا را بیهوش می یابند و از او پرستاری می کنند تا سالم بماند. SSSP تعیین می کند که تنها راه اولترامن برای شکست زتون این است که او کپسول بتا خود را در حالی که در حالت تبدیل شده است فعال کند. بنابراین، کامیناگا برای آخرین بار تبدیل به اولترامن می شود و در حالی که زتون حمله خود را از سر می گیرد، به فضا پرواز می کند. اولترامن کپسول بتا خود را فعال می کند و سیاهچاله ای ایجاد می کند که هم او و هم زتون را در بر می گیرد. زوفی اولترامن را نجات می دهد و اصرار دارد که باید با او به ستاره نور بازگردد. از طرف دیگر اولترامن آرزو دارد روی زمین بماند و از آن محافظت کند. زوفی از مصالحه امتناع می ورزد، بنابراین اولترامن تصمیم می گیرد خود را قربانی کند تا کامیناگا را احیا کند. زوفی تصمیم اولترامن را برای قربانی کردن خود برای نجات یک نژاد پست زیر سوال می برد، اما پس از مشاهده کار تیمی او برای شکست دادن زتون، مجبور می شود سرسختی آنها را در برابر مرگ تحسین کند. SSSP در حالی که کامیناگا چشمانش را باز می کند، خوشامد می گوید، که فرصتی دوباره برای زندگی دریافت کرده است.

زیرنویس فیلم شین اولترامن 2022 - بلو سابتایتل

کتاب هنری، Shin Ultraman Design Works (シン・ウルトラマン デザインワークス، Shin Urutoraman Dezain Wākusu)، برای خرید در سینماها در ژاپن در دسترس قرار گرفت، و توسط کتاب در تاریخ ۲۲ تا ۲ ژوئن توسط Khales فروخته شد، در تاریخ ۲۰ مه تا ۲ ژوئن منتشر شد. ۲۰۲۲.  Hideaki Anno نویسنده این کتاب است که شامل بیش از ۵۰۰ اثر هنری، از جمله هنر مفهومی، مدل‌های CG، و اشیاء سه بعدی است. در ژوئن ۲۰۲۲، انتشارات Poplar، Shin Ultraman Millennials Book (シン・ウルトラマン MILLENNIALS BOOKミレニアルズ ブニアルズ ブニアルズ ブニアルズ ブニアルズ ブニアルズ ブニアルズ ブック ۵ سالگرد انتشار کتاب هزاره. در ۲۸ ژوئن ۲۰۲۲، کودانشا ULTRAMAN HISTORICA: From Ultra Q to Shin Ultraman را منتشر کرد (ULTRAMAN HISTORICA ウルトラQからシン・ウルトラマンントラQからシン・ウルトラ・ウルトラマンントラ・ウルトラマンン Ultraman از سری بازی های بزرگسالان. حق رای دادن.

یک مینی سریال اسپین آف با عنوان Shin Ultra Fight ، از ۱۴ می تا ۴ ژوئیه ۴ ۴ در سرویس استریم Tsuburaya Productions پخش شد. شینجی هیگوچی کارگردان Shin Ultraman تا حدی کارگردانی و نظارت بر سریال را بر عهده داشت در حالی که Hideaki Anno، فیلمنامه‌نویس، سازمان‌دهنده و تهیه‌کننده فیلم، مسئول برنامه‌ریزی بود. Cine Bazar، Tsuburaya Productions، Toho و Khara این مجموعه را تولید کردند، که شامل ۳ قسمت با استفاده مجدد از فیلم Shin Ultraman و ۷ قسمت با گرافیک کامپیوتری سه بعدی توسط Studio Bros، Modeling Bros، و Shirogumi است. این مجموعه با الهام از سریال تلویزیونی Ultra Fight در سال ۱۹۷۰، تلاش کرد تا ارزش تولید پایین برنامه اصلی را با فیلمبرداری قسمت‌های بدون فیلمنامه، با استفاده از نمایش‌های ضبط حرکت بدون اصلاح، و تنظیم مبارزات در محیط‌های کامپیوتری واقع در مکان‌های فیلمبرداری معمولی تکرار کند.

زیرنویس شین اولترامن 2022 - بلو سابتایتل

در Shin Ultraman Design Works، Hideaki Anno فاش کرد که در ابتدا پیشنهادی برای Tsuburaya Productions در ۱۷ ژانویه ۲۰۱۸ نوشت و یک سه گانه از فیلم ها را پیشنهاد داد که با Shin Ultraman شروع می شد و با دنباله ای بدون عنوان و بازسازی Ultraseven از سال ۱۹۶۷ با عنوان Shin ادامه می یافت. Ultraseven (シン・ウルトラセブン، Shin Urutorasebun).[4] بازیگر موشن کپچر اولترامن، بن فورویا، اظهار داشت: “اگر مردم [فیلم] را ۵ یا ۶ بار تماشا کنند، احتمالا داستانی مانند Shin Ultraseven وجود خواهد داشت.”

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

رپورتاژ آگهی جذاب

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح