کد خبر : 202682
تاریخ انتشار : پنجشنبه 14 مهر 1401 - 12:32

دانلود زیرنویس فیلم Ngeri-Ngeri Sedap 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Ngeri-Ngeri Sedap 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Ngeri-Ngeri Sedap 2022 یک فیلم کمدی-درام اندونزیایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی و نویسندگی Bene Dion Rajagukguk است. داستان فیلم در قبیله باتاک با بازی آرسوندی بنیگزوارا ناسوتون، تیکا پانگگابین، بوریس بوکر مانولانگ، گیتا بهبهیتا بوتار بوتار، لولوکس و ایندرا جگل می‌گذرد. این فیلم در تاریخ ۲ ژوئن ۲۰۲۲ در سینماهای اندونزی

دانلود زیرنویس فیلم Ngeri-Ngeri Sedap 2022 یک فیلم کمدی-درام اندونزیایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی و نویسندگی Bene Dion Rajagukguk است. داستان فیلم در قبیله باتاک با بازی آرسوندی بنیگزوارا ناسوتون، تیکا پانگگابین، بوریس بوکر مانولانگ، گیتا بهبهیتا بوتار بوتار، لولوکس و ایندرا جگل می‌گذرد. این فیلم در تاریخ ۲ ژوئن ۲۰۲۲ در سینماهای اندونزی اکران خواهد شد. با وجود داشتن عنوانی مشابه با کتاب نوشته شده توسط بن دیون، فیلم از این کتاب اقتباس نشده است.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Ngeri-Ngeri Sedap 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Ngeri-Ngeri Sedap 2022 پاک دومو و مک دومو والدین چهار فرزند هستند: Sarma E. Purba; دومو، گبه و ساحات پوربا. سارما با پدر و مادرش زندگی می کند، در حالی که بقیه با شغل خود در شهرهای بیرونی زندگی می کنند. به دلیل اشتیاق و نزدیک شدن به یک جشن شکرگزاری معمولی باتاک، هر دو والدین می خواهند فرزندانشان به خانه بروند، اما با یک دوراهی مواجه می شوند: دومو می خواهد با یک زن ساندانی ازدواج کند اما پاک دومو او را ممنوع کرده است زیرا فکر می کند دیگران نمی توانند باتاک را درک کنند. گمرک؛ گیب علیرغم سخنرانی آقای دومو در رشته حقوق، یک کمدین است. ساحات پس از کالج با شخصی به نام پاک پومو در یوگیاکارتا زندگی می کند و نمی خواهد برگردد. پاک دومو و مک دومو نیز تصمیم گرفتند وانمود کنند که می خواهند طلاق بگیرند. آنها فوراً به خانه رفتند، اما فقط به طور موقت در آنجا ماندند.

بعد از اینکه بحث در شام صلح را به همراه نداشت، بچه ها والدین خود را به بالای تپه هولبونگ بردند و بدون اینکه یکدیگر را ببینند صحبت کردند. پاک دومو از او می خواهد که از او دفاع کنند زیرا او تامین کننده مخارج خانواده است و مک دومو می گوید که شوهرش او را خسته می کند. مادر پاک دومو به نوه هایش گفت که از قبل همه چیز را می دانست و به آنها گفت که تا پایان مراسم شکرگزاری بمانند.

روز بعد از پایان رویداد، مک دومو به دلیل تب مجبور به استراحت شد. پاک دومو، دومو، گبه و صحات را سرزنش کرد که نمی‌خواهند خواسته‌های او را دنبال کنند. بچه ها قبول کردند که اگر هنوز پایانی نداشت، به جای خود برگردند. پاک دومو سپس بحثی را آغاز کرد که همه از جمله مک دومو را از ایدئولوژی پدری او عصبانی کرد. مک دومو همچنین راز جعلی بودن سناریوی طلاق را فاش کرد و سارما این را می دانست. سارما گفت که او احساس می‌کرد تحت فشار است که همیشه از دستورات والدینش پیروی کند. مک دومو گفت که او واقعاً می‌خواهد طلاق بگیرد. او به خانه مادرش رفت در حالی که بچه ها به جز صحت به خاطر دستور مادربزرگ به خانه رفتند.

زیرنویس فیلم Ngeri-Ngeri Sedap 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Ngeri-Ngeri Sedap 2022 پاک دومو به مادرش گفت که او فقط راه پدرش را دنبال می کند. مادرش گفت که هر خانواده ای متفاوت است و نحوه اداره آن نیز باید متفاوت باشد. پاک دومو سپس با فرزندانش آشنا شد و چیزهای مختلفی یاد گرفت: همسر آینده دومو در واقع می تواند آداب و رسوم باتاک را بیاموزد، همکاران گبه مردم را درک می کنند و پاک پومو می گوید که صحات یک فرد محترم در روستا است. پاک دومو هم به یاد دستورات مک دومو همه چیز را به خانه آورد. آنها با هم یک خانواده بودند.

در پایان اکران فیلم «بی خیال سداپ»، نقل قولی از اومپاسا باتاک آمده است، یعنی «Sidot ma sigompa, golang-golang pangarahutna. On ma na boi tarpatupa, sai godang ma pinasuna» به معنای «این این چیزی است که ما می توانیم خدمت کنیم، باشد که شما برکات زیادی داشته باشید.”

پس از تأسیس شرکت آژانس Hahaha Corp، ارنست پراکاسا و دیپا اندیکا با انتشار اولین فیلم خود به نام ترسناک-نگری سداپ، به کارگردانی و نویسندگی بنه راجاگوک، به عنوان دومین فیلم او پس از Ghost Writer، یک شرکت تولیدی به نام Imaginari تأسیس کردند. برنامه ساخت این فیلم در سال ۲۰۱۴ آغاز شد، زمانی که بن در فیلم کمیک ۸: پادشاهان کازینو قسمت ۱ به کارگردانی آنگی اومبارا به همراه چند بازیگر فیلم ترسناک سداپ، یعنی بوریس بوکر، گیتا بهبیتا و لولوکس بازی کرد. بنه پس از زمان برای ساخت کانسپت این فیلم، هرگز نقطه روشنی پیدا نکرد. او تنها پس از کارگردانی Ghost Writer در سال ۲۰۱۹، پیش تولید فیلم را از سر گرفت و تحقیقات و توسعه داستان را انجام داد. برنامه شروع مراحل فیلمبرداری این فیلم سه بار به دلیل وضعیت و شرایط همه گیر کووید-۱۹ در اندونزی به تعویق افتاده است.

زیرنویس فیلم Ngeri-Ngeri Sedap 2022 - بلو سابتایتل

خبر ساخت این فیلم برای اولین بار توسط Bene در ۲۱ نوامبر ۲۰۲۱ اعلام شد و همزمان بازیگران اصلی که در آن نقش خواهند داشت، یعنی بازیگران قومی باتاک مانند Arswendy Beningswara Nasution، Tika Panggabean، Boris Bokir Manullang، و Gita Bhebhita Butar-butar، و همچنین بازیگران اصلی.Sumatra شمالی، مانند Indra Jegel و Lolox.  علاوه بر این، چندین Bataknese نیز در خدمه نقش داشتند، مانند Padri Nadeak به عنوان فیلمبردار و Ezra Tampubolon به عنوان کارگردان هنری.

فیلمبرداری اصلی فیلم در اواخر نوامبر ۲۰۲۱ آغاز شد و در ۱۵ دسامبر ۲۰۲۱ در دریاچه توبا، سوماترای شمالی به پایان رسید.

فیلم ترسناک-نگری صدپ پس از ۶۴ روز نمایش در سینماها توانست ۲ میلیون و ۸۸۶ هزار و ۱۲۱ بیننده جمع کند. این دستاورد باعث شده است که Ngeri-Ngeri Sedap پرفروش‌ترین فیلم با داستان‌های اصلی در اندونزی باشد و از رکورد قبلی Cek Toko Selahan به کارگردانی ارنست پراکاسا با ۲,۶۴۲,۹۵۷ بیننده عبور کند.

زیرنویس Ngeri-Ngeri Sedap 2022 - بلو سابتایتل

در سپتامبر ۲۰۲۲، کمیته انتخاب اسکار اندونزی ۲۰۲۲ متشکل از ۹ چهره فیلم؛ ددی میزوار، زائرین زین، آرمانتونو، سزا دیوید لاکمانسیاه، گارین نوگروهو، الهام بینتانگ، نینیک ال کریم، اسلامت راارجو و یادی سوگاندی اعلام کردند که این فیلم نماینده اندونزی برای ارسال در بخش بین‌المللی فیلم بلند در نود و پنجمین دوره جوایز اسکار خواهد بود. که در ۱۲ مارس ۲۰۲۳ در لس آنجلس برگزار خواهد شد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

رپورتاژ آگهی جذاب

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح