کد خبر : 203262
تاریخ انتشار : یکشنبه 24 مهر 1401 - 12:02

دانلود زیرنویس فیلم Naane Varuven 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Naane Varuven 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Naane Varuven 2022 من خودم خواهم آمد یک فیلم ترسناک هندی به زبان تامیل محصول ۲۰۲۲ است به نویسندگی Dhanush و کارگردانی Selvaraghavan و با بازی هر دوی آنها. Dhanush برای سومین بار پس از Kodi و Pattas در یک نقش دوگانه ظاهر می شود و Naane Varuvean بعد از Mayakkam Enna

دانلود زیرنویس فیلم Naane Varuven 2022 من خودم خواهم آمد یک فیلم ترسناک هندی به زبان تامیل محصول ۲۰۲۲ است به نویسندگی Dhanush و کارگردانی Selvaraghavan و با بازی هر دوی آنها. Dhanush برای سومین بار پس از Kodi و Pattas در یک نقش دوگانه ظاهر می شود و Naane Varuvean بعد از Mayakkam Enna پیوند مجدد خود را با Selvaraghavan نشان می دهد. موسیقی فیلم توسط یووان شانکار راجا ساخته شده است، در حالی که فیلمبرداری توسط Om Prakash و تدوین توسط Bhuvan Srinivasan انجام شده است. این فیلم یک مرد معمولی حومه شهر پرابهو را دنبال می کند که خانواده اش همه چیز برای اوست. وقتی دخترش ساتیا توسط روح یک پسر بچه تسخیر می شود، زندگی او زیر و رو می شود.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Naane Varuven 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Naane Varuven 2022 پرابهو و کثیر دوقلوهای همسان هستند، در حالی که پرابهو یک مرد بی گناه است، کاثیر همیشه یک دردسر ساز بوده و خشم پدرشان را که از تنبیه دائمی او خسته شده است، برانگیخته است. وقتی کثیر بچه همسایه را کتک می زند، پدرشان کثیر را در حیاط پشتی به درختی می بندد. کاثیر یک شبه ناپدید می شود، ظاهراً توسط یک فرد روان پریش ناشناس ربوده شده است، جایی که مشخص می شود این شخص یک قاتل زنجیره ای است که اهداف خود را در جنگل شکار می کند. کثیر او را می کشد و به خانه باز می گردد و در آنجا به رفتار نامنظم خود ادامه می دهد. کاثیر پرابو را در جعبه چوبی حبس می کند و پدرش را چندین بار با چاقو می زند و او را می کشد. مادر کاثیر او را به پلیس تحویل نمی دهد، اما در عوض از یک قدیس محلی کمک می گیرد. قدیس به او می گوید که دوقلوها نمی توانند با هم زندگی کنند و برای نجات یکی از آنها باید از هم جدا شوند. مادرشان ناامید شده، کثیر را در معبدی رها می کند و با وجود درخواست او برای ترک نکردن او در آنجا، همراه پرابهو فرار می کند.

سال‌ها بعد، پرابهو یک مرد خانواده خوب با همسری مهربان به نام بووانا و دختری به نام ساتیا است که به شدت به او وابسته است. در سن ۱۲ سالگی، ساتیا علائم اسکیزوفرنی را شروع می کند، که شروع به برهم زدن آرامش خانواده پرابهو می کند. او شروع به صحبت با شخص ناشناس می کند و اغلب خوابش را از دست می دهد. پرابهو پس از شنیدن مکرر صحبت های دخترش با خودش در نیمه های شب، یک مانیتور کودک را در اتاقش می کارد و ارتباط او با افراد ناشناس را ضبط می کند. او مانیتور را می شکند و آن را از اتاق بیرون می اندازد و فاش می کند که فرد ناشناس از او خواسته است مانیتور را بشکند وگرنه پرابهو را خواهد کشت. پرابهو که از اتفاقات اخیر نگران است، دخترش را نزد روانپزشک می برد و او سعی می کند اطلاعاتی را از ساتیا درباره فرد ناشناس در اتاقش استخراج کند. ساتیا فاش می کند که فرد ناشناس سونو است، یک بچه کوچک که اغلب با او صحبت می کند.

دانلود زیرنویس فیلم من خودم خواهم آمد ۲۰۲۲ علیرغم اینکه پرابهو و روانپزشک ادعای ساتیا مبنی بر وجود سونو را رد کردند، ساتیا همچنان بر واقعی بودن او پافشاری می کند. بر اساس تحقیقات خود، پرابهو گروهی از شکارچیان جوان ارواح را استخدام می کند که در یوتیوب با آنها برخورد کرد. تیم فنی تجهیزات فنی پیشرفته ای را برای نظارت بر فعالیت های ماوراء الطبیعه در داخل اتاق ساتیا نصب می کند. در نیمه‌های شب، تیم با استفاده از نور فرابنفش ردپایی را پیدا می‌کند، اما متوجه می‌شود که ساتیا در اتاقش گم شده است. رد پاها به اتاق ساتیا منتهی می‌شود و اشاره می‌کند که او یک سفر سریع به اتاقش داشته است. در قفل است، جایی که دوباره صدای ساتیا را می شنوند. پرابو وحشت زده و ترس از جان ساتیا سعی می کند در را باز کند، اما در خود به خود باز می شود و ساتیا شروع به صحبت به زبان مراتی می کند. خدمه به پرابهو کمک می کنند تا ارتباطات ساتیا را بفهمد و ترجمه کند. ساتیا که توسط صدای سونو تسخیر شده است، فاش می کند که پرابهو باید با کثیر کنار بیاید و به جنایات خود که باعث مرگ سونو شد پایان دهد.

زیرنویس فیلم Naane Varuven 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم من خودم خواهم آمد ۲۰۲۲ روانپزشک با درک تأثیر این تصرف، به پرابهو پیشنهاد می کند تا خواسته های روح سونو را برآورده کند. فاش می شود که کثیر که توسط مادرش و پرابهو رها شده بود، برای امرار معاش تلاش می کرد و در آنجا مورد آزار مردم قرار می گرفت و سعی می کردند از او سوء استفاده کنند. کاثیر که قادر به کنترل عطش خود برای کشتن نبود، در نهایت همه آنها را کشت. سرانجام، کاثیر عشق زندگی خود را پیدا کرد، مادهوری، یک زن لال. آنها ازدواج کردند و در یک کلبه دورافتاده در جنگل با دوقلوهای سونو و مانو مستقر شدند. یک روز، مانو خود را در جیپ پدرش پنهان کرد و او را دنبال کرد تا شکار حیوانات وحشی توسط کاثیر را مستند کند، اما شاهد بود که پدرش تعداد زیادی از گردشگران را که در مقابل بچه‌هایش به او بی‌احترامی می‌کردند، به خاطر یک موضوع کوچک ماری جوانا کشت. .

پیش از این، کثیر از ارائه ماری جوانا به گردشگران خودداری کرد. کثیر به مانو توضیح می دهد که نمی تواند اصرار او را درک کند و از او می خواهد که این واقعیت را از بقیه اعضای خانواده پنهان کند. سرانجام، مانو به مادوری و سونو درباره ماهیت واقعی کاثیر گفت، جایی که آرامش خانواده به هم خورد. زمانی که مدوری می خواست کاثیر را با دوقلوها رها کند. او حتی به کثیر اطمینان داد که به پلیس نخواهد رفت. کثیر در ترس از دست دادن دوباره خانواده اش، دوقلوها و مدهوری را قفل کرد. وقتی کثیر مست بود، مدهوری دوباره سعی کرد با دوقلوها فرار کند. با دیدن کثیر نقشه آنها نتیجه معکوس می دهد. علی‌رغم درخواست‌های او مبنی بر اینکه درباره کثیر به پلیس گزارش نمی‌دهد، او از گذاشتن او با دوقلوها خودداری کرد. در مشاجره بعدی، کاثیر در نهایت مادوری را با چاقوی خود کشت. پسر بزرگ و دوقلوی او، سونو نیز در این درگیری کشته شدند. مانو ترسید و کاثیر آن را پس گرفت.

زیرنویس Naane Varuven 2022 روانپزشک، گونا، پرابهو و ساتیا به چوپدا، یک شهر تپه‌ای شمال هند که توسط هکتارها جنگل‌های سرسبز عظیم حمایت می‌شود، سفر می‌کنند. ساتیا فقط زمانی پاسخ می دهد که به عنوان سونو صدا می شود. سلامت روانی ساتیا در نهایت شروع به وخامت می کند. پرابهو ساتیا را به مدرسه سونو می برد. با پیدا کردن مانو، سعی می کند با او صحبت کند، اما از ترس شروع به فرار می کند. او به زبان مراتی صحبت می کند و به زبان اشاره علامت می دهد و اعتماد مانو را جلب می کند. ساتیا قول می دهد که با کمک عمویش پرابهو، مانو را از دست کاتیر نجات دهد. مانو از ساتیا و دیگران می خواهد که اواخر همان شب در خانه اش با او ملاقات کنند و به آنها هشدار می دهد که مراقب باشند زیرا کثیر در مورد جنگل دانش دارد و مهارت های شکار نمونه ای دارد.

پرابهو و کاثیر سرانجام پس از مدت ها با هم ملاقات می کنند، جایی که پرابهو اعتراف می کند که از اصرار کاثیر برای کشتن می داند و از او می خواهد که مانو را ترک کند و به او می گوید که هیچ یک از این اتفاقات را به مقامات گزارش نمی دهد. کاثیر و پرابهو پس از سرسختی شدید، با هم درگیر می شوند. پرابهو که مهارت های جنگی و شکار کثیر را ندارد، به شدت توسط او مجروح می شود و در شرف کشته شدن است. ساتیا که توسط سونو تسخیر شده است، مهارت های تیراندازی با کمان خود را نشان می دهد و به کاثیر آسیب می رساند تا او را از کشتن پرابهو باز دارد. مانو کثیر را تهدید می‌کند که اگر کاثیر متوقف نشود، از صخره پایین خواهد پرید. پرابهو کثیر را می گیرد و هر دو از صخره سقوط می کنند تا جان خود را از دست بدهند. در نتیجه سونو ساتیا را ترک می کند. پرابهو با بالا رفتن از بالای صخره برمی گردد. پرابهو ادعا می کند که همه چیز مرتب شده است و کثیر مرده است. با این حال، مانو که از مهارت‌های بقای کثیر اطمینان دارد، از پرابهو می‌خواهد تا وجود کاثیر را با استفاده از تله پاتی دوقلو احساس کند تا تایید کند که آیا او مرده است یا نه. پرابهو حضور کاثیر را احساس می کند، به دنبال آن، صفحه به رنگ سیاه در می آید.

زیرنویس Naane Varuven 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس من خودم خواهم آمد ۲۰۲۲ نقدهای متفاوتی از منتقدان و نقدهای مثبت از مخاطبان دریافت کرد. Firstpost به این فیلم امتیاز ۳ از ۵ ستاره داد و نوشت: “سلواراغوان و دانوش و پس از یک دهه و این بار با هم باز می گردند، آنها یک موضوع تاریک دیگر را انتخاب می کنند. با مدت زمان کوتاه و فیلمنامه ای تمیز، کاوش نان واروون در مورد روان پریش جذاب است”. Janani K از India Today به این فیلم امتیاز ۲.۵ از ۵ ستاره داد و نوشت: “Naane Varuven می بیند Dhanush در حال بررسی ژانر وحشت روانشناختی است. متأسفانه، این فرصت از دست رفته به دلیل نیمه دوم کندش است”. Kirubhakar Purushothaman از Indian Express به این فیلم ۱.۵ از ۵ ستاره داد و نوشت: “Dhanush و برادر کارگردانش Selvaraghavan، که با فیلم های Kadhal Kondein و Mayakkam Enna شناخته می شوند، پس از حدود یک دهه دست به دست هم داده اند تا فیلمی بسازند که ضعیف ترین فیلم آنهاست. همکاری ها».  Soundarya Athimuthu از The Quint به فیلم ۲.۵ از ۵ امتیاز داد و نوشت: “Naane Varuvean با درام قابل پیش بینی و مسطح، به خصوص در نیمه دوم، هنوز کمی از عالی بودن فاصله دارد.” امتیاز ۲.۵ از ۵ را دریافت کرد و نوشت: “ما یک نقطه اوج غافلگیرکننده دریافت می کنیم که پایان باز می ماند تا جایی برای دنباله وجود داشته باشد.” Arvind V از Pinkvilla به فیلم ۳ از ۵ امتیاز داد و نوشت: “امتیاز پس زمینه یووان شانکار راجا به معنای خوبی بد است.” ستاره و نوشت: “این فیلم از خوب و بد، نور و تاریکی، خدا و شیطان صحبت می کند.” ویجایا شانکار از DT Next به این فیلم امتیاز ۲ از ۵ داد و نوشت: “در کل، Naane Varuvean ایده های جالبی دارد و تنظیم برای یک ترسناک جذاب در نیمه اول بسیار خوب انجام شد، اما به زودی از آنچه که می‌توانست به دست آورد آن را وعده داده و جذابیت خود را به دلیل نیمه دوم ضعیفش از دست می دهد.» دیناملار به فیلم ۳ از ۵ ستاره داد. Bharath Vijayakumar از Moviecrow به این فیلم ۳ از ۵ امتیاز داد و نوشت که “این یک فیلم ژانر خوش آمدید با یک قهرمان ستاره است و نیمه اول یک غافلگیری خوشایند است.”

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

رپورتاژ آگهی جذاب

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح