کد خبر : 203232
تاریخ انتشار : شنبه 23 مهر 1401 - 19:17

دانلود زیرنویس فیلم Halloween Ends 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Halloween Ends 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Halloween Ends 2022 پایان هالووین یک فیلم اسلشر آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی دیوید گوردون گرین و نویسندگی گرین، دنی مک براید، پل برد لوگان و کریس برنیر است. این فیلم دنباله ای بر فیلم هالووین می کشد (۲۰۲۱)، سیزدهمین قسمت از مجموعه هالووین، و آخرین فیلم در سه گانه دنباله

دانلود زیرنویس فیلم Halloween Ends 2022 پایان هالووین یک فیلم اسلشر آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی دیوید گوردون گرین و نویسندگی گرین، دنی مک براید، پل برد لوگان و کریس برنیر است. این فیلم دنباله ای بر فیلم هالووین می کشد (۲۰۲۱)، سیزدهمین قسمت از مجموعه هالووین، و آخرین فیلم در سه گانه دنباله هایی است که با فیلم ۲۰۱۸ شروع شد، که مستقیماً فیلم ۱۹۷۸ را دنبال می کند و همه آثار دیگر را نادیده می گیرد. در این فیلم جیمی لی کورتیس، جیمز جود کورتنی، اندی ماتیچاک، ویل پاتون، روهان کمپبل و کایل ریچاردز به ایفای نقش پرداخته اند و به ترتیب آخرین حضور کرتیس و نیک کسل را در نقش لوری استرود و مایکل مایرز نشان می دهد.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Halloween Ends 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Halloween Ends 2022 قبل از اکران هالووین در سال ۲۰۱۸، مک براید تأیید کرد که او و گرین قصد داشتند دو فیلم پشت سر هم فیلمبرداری شوند، اما تصمیم به مخالفت با آن گرفتند و منتظر بودند تا واکنش فیلم اول را ببینند. پس از موفقیت اولین فیلم، در جولای ۲۰۱۹، عنوان فیلم به همراه Halloween Kills اعلام شد. پس از تأخیر به دلیل همه‌گیری کووید-۱۹، فیلمبرداری بین ژانویه تا مارس ۲۰۲۲ در گرجستان انجام شد.

پایان هالووین در ۱۱ اکتبر ۲۰۲۲ در Beyond Fest در لس آنجلس به نمایش درآمد و در ۱۴ اکتبر ۲۰۲۲ توسط یونیورسال پیکچرز در ایالات متحده اکران شد. مانند Kills، همچنین به مدت ۶۰ روز به طور همزمان در سطوح پولی Peacock پخش می شود. این فیلم نقدهای متفاوتی دریافت کرد. ستایش اجراها و موسیقی آن انجام شد و برخی از منتقدان آن را پیشرفتی نسبت به نسخه قبلی خود می‌دانستند، اما به دلیل فیلمنامه‌اش مورد انتقاد قرار گرفت و به عنوان یک نتیجه ضعیف برای سه گانه یاد شد.

دانلود زیرنویس فیلم پایان هالووین ۲۰۲۲ در سال ۲۰۱۹، کوری کانینگهام از پسر جوانی به نام جرمی نگهداری می کند که با حبس کردن او در اتاق زیر شیروانی، شوخی می کند. درست زمانی که پدر و مادر جرمی به خانه می آیند، کوری در را با لگد باز می کند و به طور تصادفی جرمی را از بالکن می زند تا جانش را از دست بدهد. کوری متهم به قتل عمدی جرمی است اما از قتل عمد تبرئه می شود.

زیرنویس فیلم Halloween Ends 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Halloween Ends 2022 سه سال بعد، در ۱۹ اکتبر ۲۰۲۲، شهر هادونفیلد، ایلینویز هنوز از عواقب قتل‌های اخیر مایکل مایرز می‌گذرد، در حالی که مایکل ناپدید شده است. لوری استرود در حال نوشتن خاطرات است، خانه جدیدی خریده و با آلیسون، نوه‌اش زندگی می‌کند، زیرا مادر آلیسون و کارن دختر لوری و همچنین پدرش توسط مایکل سلاخی شدند. در همین حال، کوری اکنون در عمویش کار می‌کند. حیاط نجات که هنوز شهر منفور است. یک روز در راه خانه، توسط قلدرهای دبیرستانی مورد تمسخر قرار می گیرد و در این راه خود را مجروح می کند. لوری ناظر او را به مطب دکتری که آلیسون در آنجا کار می کند می آورد. این دو شروع به ایجاد رابطه می کنند و بعداً در یک مهمانی هالووین شرکت می کنند، اما کوری با مادر جرمی مواجه می شود، مهمانی را ترک می کند و با دانش آموزان دبیرستانی مواجه می شود. کوری از روی یک پل پرتاب می شود و سپس توسط یک شخصیت ناشناس به داخل فاضلاب کشیده می شود. او در فاضلاب از خواب بیدار می شود و با مایکل روبرو می شود که در چهار سال گذشته در فاضلاب زندگی می کند. مایکل بعد از اینکه گلوی او را گرفت، تصمیم می‌گیرد کوری را رها کند. در راه خروج از فاضلاب، کوری با یک مرد بی خانمان با چاقو مواجه می شود. در یک مبارزه، کوری قبل از فرار، مرد را با چاقو می زند و می کشد.

زیرنویس فیلم پایان هالووین ۲۰۲۲ کوری و آلیسون آرایش می کنند و به یک قرار شام می روند، اما سابق آلیسون که یک افسر پلیس است، ظاهر می شود و هر دو را مورد آزار و اذیت قرار می دهد. این باعث می شود که کوری بعداً پلیس را به فاضلاب بکشد، جایی که مایکل او را می کشد. آلیسون متوجه می شود که او برای ارتقای شغلی به نفع یک پرستار همکار که با دکتر رابطه دارد، از دست داده است. کوری و مایکل با هم متحد می شوند و دکتر و پرستار را در خانه دکتر می کشند. آلیسون و کوری قصد دارند هادونفیلد را به دلیل آسیب های گذشته ترک کنند، در حالی که لوری پس از اینکه کوری شروع به تقلید از رفتار مایکل کرد به طور فزاینده ای به او مشکوک می شود. او او را از رفتن با آلیسون منع می‌کند، اما کوری با سرزنش او به خاطر اتفاقاتی که در هادونفیلد رخ داده است پاسخ می‌دهد و می‌گوید اگر او نتواند آلیسون را داشته باشد، هیچ‌کس نخواهد داشت.

زیرنویس Halloween Ends 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس پایان هالووین ۲۰۲۲ در ۳۱ اکتبر، کوری به فاضلاب باز می گردد و با موفقیت برای نقابش با مایکل مبارزه می کند. در همین حال، لوری و آلیسون در حالی که او قصد خروج دارد با هم بحث می کنند و آلیسون نیز، لوری را به خاطر اقدامات مایکل مقصر می داند. در آن شب، کوری دست به حمله ای زد و دانش آموزان دبیرستانی را در حیاط نجات به قتل رساند. در این سردرگمی، عموی کوری نیز به طور تصادفی کشته می شود. او سپس به کشتن مادرش و همچنین دی جی و مسئول پذیرش در ایستگاه رادیویی ادامه می دهد. در بازگشت به خانه استرود، لوری سعی می کند خودکشی مصنوعی کند تا کوری را به سمت خود بکشاند، و او از پله ها شلیک کرد. سپس کوری به گردن خود چاقو می زند تا لوری را برای مرگش در مقابل آلیسون که در حال ورود است قاب بگیرد. مایکل ناگهان از راه می رسد تا ماسک خود را پس بگیرد و کوری را با شکستن گردنش می کشد و پس از کشمکش، لوری می تواند مایکل را با چاقویی که در هر دو دست دارد به میز سنجاق کند. سپس ماسک او را برمی دارد و گلوی او را می شکافد. مایکل دست خود را ازاد می کند و سعی می کند لوری را خفه کند، اما آلیسون از راه می رسد و قبل از اینکه لوری دستش را باز کند می شکند و او را می کشد.

با مرگ مایکل، لوری جسد او را به حیاط نجات می برد و ساکنان هادونفیلد را جذب می کند که او را در صفوفی دنبال می کنند. او جسد او را در یک دستگاه خردکن صنعتی در محل ضایعات عموی کوری از بین می برد. در روزهای بعد، آلیسون و لوری با هم آشتی کردند. آلیسون پس از کشف حقیقت در مورد کوری هادونفیلد را ترک می کند در حالی که لوری خاطرات خود را تمام می کند و عاشقانه خود را با افسر هاوکینز دوباره کشف می کند.

زیرنویس فیلم پایان هالووین 2022 - بلو سابتایتل

در وب‌سایت جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes، ۳۹ درصد از نظرات ۱۵۲ منتقد، با میانگین امتیاز ۵.۱/۱۰ مثبت است. توافق این وب‌سایت می‌گوید: «هلووین به پایان می‌رسد – در حال حاضر، به هر حال – با یک قسمت مکرر گیج‌کننده که توسط یک سری فرصت‌های از دست رفته ناامیدکننده مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرد، بریده می‌شود و شکست می‌خورد.» امتیاز ۴۵ از ۱۰۰، بر اساس ۳۸ منتقد، نشان دهنده “بررسی های مختلط یا متوسط”. تماشاگران شرکت‌کننده در نظرسنجی CinemaScore به فیلم نمره متوسط ​​«C+» را در مقیاس A+ تا F دادند که پایین‌ترین امتیاز را در میان این مجموعه‌ها قرار داد، در حالی که آن‌هایی که در PostTrak به فیلم نمره مثبت کلی ۶۴ درصد دادند.

ریچارد روپر از شیکاگو سان تایمز ۱.۵ از ۴ ستاره را به فیلم داد و نوشت که “به اصطلاح پایانی حماسه مایکل مایرز فقط چاقو زدن، استعاره، چاقو زدن، اپرا صابون، چاقو زدن، قلدرهای گروه راهپیمایی، چاقو زدن و غیره است. چاقو زدن». اوون گلیبرمن در نوشتن برای Variety گفت که این فیلم “نه ترسناک و نه سرگرم کننده” است و آن را “مهم ترین استعاره و پیچیده ترین ورودی” فرانچایز تا به امروز نامید. بن تراویس از امپراتوری یک نقد منفی ارائه کرد و فیلم را «گمشده در ورطه خودش» و «فصل پایانی ناراضی‌کننده» خواند و کارگردانی گرین را به‌عنوان «[در تلاش] برای ترکیب چیزهای جدی با خواسته‌های یک شوکر پاپ کورن» نقد کرد. دیوید رونی در نقد خود برای هالیوود ریپورتر، این فیلم را “فیلم شلخته ای که الهام اصلی آن ساختگی به نظر می رسد” می خواند، اگرچه “طرفداران ترسناک ممکن است از ادای احترام به فیلم های دیگر از کانون کارپنتر لذت ببرند”. برایان تالریکو از RogerEbert.com با دادن ۱.۵ ستاره از ۴ ستاره به فیلم، به دلیل تمرکز داستان بر شخصیت‌های تازه معرفی شده، فیلم را «ضعیف اجرا»، عجله‌ای و «به سختی یک فیلم «هالووین» دریافت کرد و فیلم روهان کمپبل را در نظر گرفت. عملکرد به ویژه ضعیف است.

زیرنویس پایان هالووین 2022 - بلو سابتایتل

در یک بررسی مثبت، کی. آستین کالینز از رولینگ استون، پایان هالووین را بهترین از سه گانه هالووین گرین می داند و به “پیچیده جالب هیجانات و ترس ها” آن اشاره می کند و آن را با فیلم های مستقل قبلی گرین “با قابلیت مشاهده” مقایسه می کند. نیویورک تایمز این فیلم را به‌عنوان «فیلمی که نسبت به فیلم قبلی خود کمتر دیوانه‌کننده و صمیمی‌تر است، فیلمی که با پایانی عزادار آشکار می‌شود» بررسی کرد. تایم اوت نیز نسبت به Kills، فیلم را مثبت‌تر بررسی کرد و آن را یک نقد ۳ ستاره داد و آن را یک “سورپرایز دلپذیر” نامید. در حالی که آن را یک پیشرفت نسبت به نسخه قبلی خود، تاد گیلکریست از The A.V. کلاب از عدم تمرکز فیلم بر آنتاگونیست اصلی سریال انتقاد کرد و در نهایت آن را “به خصوص خوب نیست” و “بستن رضایت بخش” نامید. کایل اسمیت از وال استریت ژورنال، اجرای کورتیس را “لذت بخش تماشا” دانست و فیلم را “بسیار جذاب” خواند. پیتر هاول از ستاره تورنتو ۲.۵ از ۴ ستاره را به فیلم داد و آن را “باهوش” توصیف کرد و “احتمالاً مورد پسند طرفداران فرنچایز قرار گرفت” اما از عدم نهایی بودن آن انتقاد کرد.

در مورد ورودی‌های احتمالی این مجموعه، کارپنتر در مورد اینکه چگونه قسمت‌های آینده می‌تواند در صورت موفقیت‌آمیز بودن فیلم تولید شود، شوخی کرد، اگرچه او اذعان داشت که گرین در پایان داستان آن‌ها Ends مصمم بود. تهیه کننده جیسون بلوم تکرار کرد که اگرچه این فیلم نهایی در این مجموعه نخواهد بود، اما آخرین فیلم هالووین تحت مدیریت Blumhouse خواهد بود، با اینکه حقوق این سری فیلم به تهیه کننده Malek Akkad پس از انتشار Ends باز می گردد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

رپورتاژ آگهی جذاب

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح