کد خبر : 202765
تاریخ انتشار : جمعه 15 مهر 1401 - 17:22

دانلود زیرنویس سریال Ares 2020 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس سریال Ares 2020 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس سریال Ares 2020 یک زن جوان در هلند به کالج در آمستردام می رود. او به یک انجمن دانشجویی می‌پیوندد، دچار هجوم می‌شود و با یکی از اعضای مرد جامعه رابطه‌ای عاشقانه دارد. اما بعد از اینکه او به او تجاوز می کند، او به صورت گرافیکی خود را در داخل ساختمان جامعه

دانلود زیرنویس سریال Ares 2020 یک زن جوان در هلند به کالج در آمستردام می رود. او به یک انجمن دانشجویی می‌پیوندد، دچار هجوم می‌شود و با یکی از اعضای مرد جامعه رابطه‌ای عاشقانه دارد. اما بعد از اینکه او به او تجاوز می کند، او به صورت گرافیکی خود را در داخل ساختمان جامعه با استفاده از قیچی می کشد. در جای دیگر، رزا، دانشجوی سال اول پزشکی دو نژادی، مجذوب همکاری دوست دیرینه اش جیکوب با آرس، یک انجمن دانشجویی انحصاری می شود. در برابر اصرارهای جیکوب، رزا به دنبال جامعه است و رضایت می دهد که به عنوان “مبتدی” آنها استخدام شود. او، ژاکوب و گروهی دیگر به ساختمان انجمن آرس منتقل می شوند تا تحت غوغا قرار گیرند. در همین حال، مادر رزا در طول یک قسمت روان پریشی به خود آسیب می رساند، زیرا رزا آنجا نیست تا او را تماشا کند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس سریال Ares 2020 - بلو سابتایتل

زیرنویس سریال Ares 2020 رزا به‌عنوان تنها تازه‌کار شناخته می‌شود که از خانواده‌ای ثروتمند و سرشناس نیست. او و دیگر تازه کارها توسط رئیس انجمن، جوست، و دوست دخترش کارمن مورد هجوم قرار می گیرند. جیکوب سرد شد و فرار کرد. او تصویری از یک هیولا سیاه و روغنی در اعماق ساختمان دارد و انگشتانش را روی دیواری عجیب می سوزاند، قبل از اینکه رزا او را پیدا کند و به او بازگرداند. تازه کارها با نشان آرس علامت گذاری می شوند و شروع خود را نهایی می کنند. پدر کارمن، موریتز زواننبورگ، جوست را صدا می‌زند، او به جوست تبریک می‌گوید و می‌پرسد که آیا “دیوانه بود”، با اشاره به موجود زیر.
دانلود زیرنویس سریال آرس ۲۰۲۰ انگشتان زخمی جیکوب سیاه شده است. تازه کارها با زندگی درون جامعه دانشجویی سازگار می شوند. رزا اجازه دارد به بیمارستانی که مادرش در آن بستری است مراجعه کند، جایی که پدرش او را به خاطر نبودن در کنار خانواده‌اش توصیه می‌کند. جیکوب در مورد ترس ها و ناامنی هایش توسط جامعه بازجویی می شود. بعداً، تازه کارها در یک مهمانی جامعه بالا در خانه یک عصب شناس مشهور، هستر دو هوگ شرکت می کنند. در مهمانی، یعقوب جوست را با انگشتان سیاه‌شده‌اش لمس می‌کند و جوست را به دیدن مردی که او کشته است، می‌برد. کارمن اصرار دارد که رزا داروهای سخت مصرف کند. رزا متعاقبا با دو عضو قدیمی جامعه، یک پسر و یک دختر، رابطه جنسی برقرار می کند. تا صبح، او متوجه می‌شود که جوست زیر دوش مرده است و مچ دست خود را با یک بطری شراب شکسته بریده است.

زیرنویس سریال Ares 2020 - بلو سابتایتل

زیرنویس Ares 2020 آقای زواننبورگ تصمیم می‌گیرد مرگ جوست را بپوشاند، نه اینکه بپذیرد که یک خودکشی دیگر در آرس رخ داده است. رزا با پنهان کاری همراه می شود و به طور قانع کننده ای به والدین جوست دروغ می گوید. او با یک محل کارآموزی تازه کار دیگر در مرکز تحقیقاتی Hester de Hoogh پاداش می گیرد، اما سپس مقدار زیادی مایع سیاه رنگ را به بیرون پرتاب می کند. کارمن به او اطمینان می دهد که خوب است. جیکوب دست سیاه شده خود را با آرنولد، رئیس جدید انجمن می فشارد، و آرنولد را به قتل یک زن جوان در ساختمان آرس سوق می دهد و به دنبال آن مراسم عجیبی از آرنولد که یک تخم مرغ سیاه را پرتاب می کند، انجام می دهد. در حال حاضر، جیکوب در حال تلاش برای شکستن دیواری است که انگشتانش را زخمی کرده است.
در یک فلاش بک، آقای زواننبورگ مراسمی را در سال های نوجوانی خود به یاد می آورد که در آن یک تخم مرغ سیاه را در داخل ساختمان آرس پرتاب کرد، در حالی که با پیرزنی در زنجیر روبرو بود. در حال حاضر، کارمن و رزا صفرای سیاه رزا را در یک زهکشی در یک اتاق مخفی جامعه دفع می کنند. آرنولد از رویاهای دختری که او را به قتل رساند، عذاب می‌کشد و به اوج خودکشی او با حلق آویز کردن در اتاق زیر شیروانی ساختمان آرس ختم می‌شود. رزا دوره کارآموزی خود را با هستر آغاز می‌کند، که پیشنهاد می‌کند اگر جیکوب را اذیت می‌کند، از آرس حذف شود. رزا این پیشنهاد را می پذیرد، اما هستر در کمین جیکوب قرار می گیرد و قبل از اینکه بتواند به آقای زواننبورگ درباره او بگوید، توسط دست سیاه شده او لمس می شود. روز بعد، هستر با ظاهر شدن به عنوان یک جسد خودکشی می کند و سپس در حین “کالبد شکافی” خود را با چاقوی جراحی چاقو می کشد.
مرگ هستر به عنوان یک تصادف ناشی از یک قسمت روانی پنهان می شود. جسد آرنولد کشف شد. رزا نزد پدر خشمگینش به خانه برمی گردد و دید موجودی سیاه از زیرزمین آرس را می بیند که به خانه اش حمله می کند. کارمن روزا را به دیدن مادرش جویس در بیمارستان می برد. جویس کارمن را می شناسد و وحشت می کند و فاش می کند که او زمانی با پدر کارمن، آقای زواننبورگ نامزد کرده است و جویس نیز یکی از اعضای آرس بوده است. او به رزا هشدار می دهد که به خاطر بیل، موجودی که در زیرزمین ساختمان نگهداری می کنند، به آرس برنگردد. کارمن گیج اعتراف می کند که همه چیز را در مورد آرس نمی داند. سپس رزا متوجه می شود که جیکوب در خطر است.

زیرنویس Ares 2020 - بلو سابتایتل

زیرنویس سریال آرس ۲۰۲۰ پیرزنی عجیب در اسارت آرس از آقای زواننبورگ می خواهد تا رزا را رئیس انجمن جدید کند، اما او تمایلی ندارد و این موقعیت را ابتدا به کارمن پیشنهاد می کند. کارمن در آزمون ریاست جمهوری خود که شامل کشتن یک نوزاد قبل از تولد با خاموش کردن انکوباتور آن است، مردود می شود. در جایی دیگر، رزا جیکوب را در زیرزمین آرس پیدا می کند، جایی که او به او می گوید که بیل را آزاد خواهد کرد. رزا سعی می‌کند از آرس فرار کند اما توسط فلور، خواهر انتقام‌جوی آرنولد مورد حمله قرار می‌گیرد که روزا را مسئول رشته خودکشی اخیر می‌داند. در دعوای بعدی، رزا نزدیک بود فلور را بکشد و علاقه بزرگان جامعه آرس را برانگیزد، اما به اصرار جیکوب کوتاهی می‌کند. سپس جیکوب توسط نیروهای امنیتی آرس بازداشت می شود.
زیرنویس آرس ۲۰۲۰ بزرگان آرس از رزا می خواهند که جیکوب را با چاقو بزند و بکشد. او با اکراه این کار را انجام می دهد و به ریاست جمهوری می رسد. رزا می خواهد بیل را ببیند، اما آقای زواننبورگ فاش می کند که “بیل” در واقع گرداب سیاهی از صفرا است که نشان دهنده تمام اسرار خشونت آمیز است که توسط اعضای آرس که به گفته او قرن ها است که ریسمان جامعه هلند را کشیده اند، بیرون زده اند. رزا حاضر نمی شود صفرای خود را به گرداب بیافزاید، در عوض تصمیم می گیرد در آن بیفتد. همانطور که او دوباره پوشیده از صفرای سیاه ظاهر می شود، تصاویر تجارت برده هلندی و استعمار هلندی چشمک می زند. رزا از ساختمان آرس عبور می‌کند و باعث می‌شود ده‌ها عضو دست به خودکشی بزنند. سرانجام پدر رزا وارد ساختمان می شود، دخترش را پیدا می کند و او را در آغوش می گیرد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

رپورتاژ آگهی جذاب

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح